صفحه اصلی » اخبار » نمایش مهاجر در بوشهر به روی صحنه می رود

نمایش مهاجر در بوشهر به روی صحنه می رود

توسط گروه هنری درخشان ؛

نمایش مهاجر در بوشهر به روی صحنه می رود

نمایش مهاجر به نویسندگی احسان عبدی پور ، اولین تجربه کارگردانی نیما رضایی است که 28 الی 30 اردیبهشت ساعت 20 در پلاتوی استاد امیری مجتمع فرهنگی هنری 9 دی بوشهر به روی صحنه می رود .

 IMG-20141113-WA0004

کارگردان این نمایش در گفتگو با سیرنگ با اعلام این خبر گفت : داستان نمایش درباره یک فیلمساز ایرانی است که بعد از وابستگی شدید به کار و حرفه خود از همسرش طلاق می گیرد و قصد سفر به کشور لهستان را برای  شرکت در جشنواره فیلم آن کشور و ادامه زندگی دارد اما سه ساعت قبل از پرواز اتفاقاتی می افتد که …

نیما رضایی با اشاره به اینکه احسان عبدی پور نویسنده نمایشنامه هستند ادامه داد : تمرین های این نمایش توسط گروه هنری درخشان به سرپرستی خداداد رضایی از اسفند ماه سال گذشته یا هدف شرکت در بیست و چهارمین جشنواره استانی سوره مهر استان آغاز شده است و در همین راستا 31 اردیبهشت بازبینی خواهیم داشت .

وی با بیان اینکه احسان احمدزاده ، طیبه بهزاد ، فاطمه پورحمزاوی و امیر لطفی زاده بازیگران نمایش مهاجر می باشند افزود :  میلاد تاجدینی و زهره ایرانپور به عنوان دستیار کارگردان و منشی صحنه از دیگر عوامل این نمایش هستند .

کارگردان نمایش با اشاره به عهده دار بودن آهنگسازی نمایش خاطر نشان کرد : محسن برزگر ، غزل حریت و سروش صولتی کار نوازندگی را بر عهده دارند .

رضایی در پایان خاطر نشان کرد : این نمایش از 28 الی 30 اردیبهشت ماه ساعت 20 در پلاتوی استاد امیری مجتمع فرهنگی هنری 9 دی بوشهر اجرای خصوصی برای دانشجویان خواهد داشت و بعد از آن نیز در اجرای عمومی نمایش درنیمه اول خردادماه سال جاری به روص صحنه می رود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ خداداد رضایی

نویسنده، کارگردان و پژوهشگر هنر نویسنده 24 نمایشنامه نویسنده 5 فیلمنامه نویسنده 8 داستان تالیف 5 کتاب نویسنده 18 مقاله هنری

این مطلب را نیز بخوانید

اجرای نمایش خرمای خونی در دشتستان

نمایش خرمای خونی نوشته و کارگردانی خداداد رضایی در دهمین جشنواره تواتر استانی دشتستان در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه کتابهای هنری من رد کردن