صفحه اصلی » اخبار » برگزیدگان چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر

برگزیدگان چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر

آرا هیئت داوران چهاردهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر متشکل از مریم فخری، محمدضا شهبازی، جهانشیر یاراحمدی به شرح زیر اعلام شد:

الف) بخش خیابانی

بازیگری اختلال جسمی حرکتی:

مسعود مظلومی‌وند با نمایش «ما همه سر کاریم» از بوشهر

بازیگری اختلال بینایی:

فریدون فریدونی با نمایش «ما همه سر کاریم» از بوشهر

بازیگر همراه:

فروهر صالحی با نمایش «مبارک» از بوشهر

ب)بخش کودک و نوجوان

بازیگری اختلال ذهنی:

زینب خواجه با نمایش «مکعب صورتی»

تقدیر از گروه بازیگران نمایش مکعب صورتی:

مینا علی‌پور، فاطمه اوستاد، معصومه شهنه‌زاد، مریم رزم‌پا، عاطفه شفیعی

تقدیر از گروه بازیگران نمایش سالاد فصل:

رضا مطور، محمد لیراوی، بنیامین کرمی‌زاده، فاطمه طیب زاده، هدیه فاضلی

بازیگری همراه(بدون اولویت)

یوسف لیراوی، حسین دهدشتی، حسن محمدی‌نژاد

نویسندگی:

عبدالرضا محمدی‌نژاد با نمایش «سالاد فصل»

کارگردانی:

رتبه دوم: عاطفه عبادی‌پور با نمایش «مکعب صورتی» از برازجان

رتبه اول: حسین بهروزی با نمایش «سالاد فصل» از گناوه

بخش صحنه‌ای بزرگسال:

گریم:

شهربانو نیسنی با نمایش «بعد از ظهر آخر پاییز» از بوشهر

طراحی بروشور:

امیرحسین عابدی با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیّر

نور:

زینب مرتضوی با نمایش «ترامادول» از دیلم

طراحی لباس:

مریم محمودی با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیّر

موسیقی:

حمید برجاس و آروین سناییبا نمایش «لیل» از بوشهر

طراحی صحنه:

رتبه سوم: حمیده نصاری با نمایش «لیل» از بوشهر

رتبه دوم: احسان احمدزاده با نمایش «بعد از ظهر آخر پاییز» از بوشهر

رتبه اول: محسن فخرایی با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیر

بازیگری مرد:

اختلالات جسمی حرکتی:

رتبه سوم: رسول محمودی، جواد امینی با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیر

رتبه دوم: محمد کللی با نمایش «لیل» از بوشهر

رتبه اول: علی امیری با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیر

اختلالات بینایی:

نوجوان: محمد غلامیان با نمایش «باد غول» از دیلم

رتبه سوم: سعید سبزی و عباس خدری با نمایش «کولا کولا» از بوشهر

رتبه دوم: فریدون فریدونی با نمایش «بعدازظهر آخر پاییز» از بوشهر

رتبه اول: سیدمهدی محمدی با نمایش «ترامادول» از دیلم

اختلالات اعصاب و روان:

حمید فلاحی با نمایش «کولا کولا» از بوشهر

اختلالات ذهنی:

علی فخرایی و حسین سهولی با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیر

بازیگری همراه:

پژمان برزگر با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیر

حسن سالارمنش با نمایش «کفتار فقط املت میخور» از بوشهر

محمدرضا تنگستانی با نمایش «ترامادول» از دیلم

بازیگری زن:

اختلالات جسمی حرکتی:

رتبه سوم: سکینه گله‌گیری با نمایش «بادغول» از دیلم و حنانه نجفی با نمایش «بعدازظهر آخر پاییز» از بوشهر

رتبه دوم:حمیده نصاری با نمایش «لیل» از بوشهر

رتبه اول: طاهره فتاح با نمایش «باد غول» از دیلم

اختلالات بینایی:

رتبه دوم: زهرا رئیسی با نمایش «کولا کولا» از بوشهر

رتبه اول: الهام دریاپور با نمایش «گل زخم» از دیلم

اختلالات ذهنی:

منیره رستمی با نمایش «کفتار فقط املت میخوره» از بوشهر

بازیگری همراه:

رتبه دوم: حدیث سیرجانیان با نمایش «کفتار فقط املت می خوره» از بوشهر

رتبه اول: لیلا دمان با نمایش «لیل» از بوشهر

نویسندگی:

مشترکا به مهدی بلوچ با نمایش «باد غول» از دیلم و جواد طاهریان با نمایش «لیل» از بوشهر

کارگردانی:

رتبه سوم: رسول محمودی با نمایش «کمدی ارتفاعات» از دیر

رتبه دوم: مشترکا به حمیده نصاری با نمایش «لیل» و بهادر رستگار با نمایش «باد غول»

رتبه اول:

سیدمهدی محمدی با نمایش «ترامادول» از دیلم

آثار برگزیده:

الف) نمایش «ترامادول» از دیلم به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی تئاتر معلولین معرفی می‌شود.

ب) سه نمایش زیر به عنوان آثار برگزیده به دبیرخانه جشنواره منطقه‌ای تئاتر معلولین معرفی می‌گردد.

نمایش «کمدی ارتفاعات» به کارگردانی رسول محمودی از دیر

نمایش «لیل» به کارگردانی حمیده نصاری) از بوشهر

نمایش «باد غول» به کارگردانی بهادر رستگار از دیلم

Print Friendly, PDF & Email

درباره‌ خداداد رضایی

نویسنده، کارگردان و پژوهشگر هنر نویسنده 24 نمایشنامه نویسنده 5 فیلمنامه نویسنده 8 داستان تالیف 5 کتاب نویسنده 18 مقاله هنری

این مطلب را نیز بخوانید

اجرای نمایش خرمای خونی در دشتستان

نمایش خرمای خونی نوشته و کارگردانی خداداد رضایی در دهمین جشنواره تواتر استانی دشتستان در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فروشگاه کتابهای هنری من رد کردن